گیوتین هیدرولیک 12 متری

گیوتین هیدرولیک 12 متری

گیوتین 12 متری


این شرکت برای اولین بار در ایران اقدام به طراحی و ساخت دستگاه گیوتین هیدرولیک 12 متری با قابلیت برش تا ضخامت 12 میل بر نموده است . بعلت سنگینی استراکچر ، این دستگاه بصورت چند تکه طراحی و ساخته می شود. از این دستگاه می توان جهت برشکاری قطعات بلند که در صنعت شاسی و سوله ، برجهای روشنایی مورد استفاده قرار می گیرد.

  • دارای سيستم قرار برقي با قابليت پائين و بالا شدن
  • مجهز به سیستم زاویه برقی
  • مجهز به سیستم ضد پیچش ورق anti twist
  • دارای ورقگیر دو حالته
  • دارای دقت و سرعت بالا در برشکاری

پانل دستگاه گیوتین هیدرولیک 12 متری

روی پانل دستگاه تجهیزات کنترل شامل شستی های روشن و خاموش کردن موتور اصلی، شستی های تغییر زاویه فک متحرک، و شستی های تغییر فاصله قرار پشت نصب شده است.

دو حالته بودن ورقگیرها

در هنگام برشکاری قطعات کوچک می توان با بسته نگه داشتن شیر سمت آخر ورقگیرها از تحریک همه ورقگیرها جلوگیری نمود و فقط یک سوم ورقگیرها عمل می نماید .

سیستم قرار پشت

سیستم قرار پشت در گیوتین هیدرولیک 12 متری، جهت تنظیم کردن پهنای برش ورق در پشت دستگاه تعبیه شده است. این سیستم دارای یک شاخص می باشد که با به حرکت در آوردن موتور قرار فاصله آن از تیغه پایینی تغییر می کند.

پمپ پیستونی دبی متغییر

به جهت مصرف بهینه برق و نیز گرم نشدن روغن می توان از پمپ پیستونی دبی متغییر استفاده نمود که در زمان روشن بودن موتور و عدم استفاده از گیوتین جهت برش هیچ روغنی پمپ نمی شود و در نتیجه روغن کمتر گرم می شود و نیز برقی کمتری مصرف می گردد .

شابلون قرار دستگاه

در سیستم شابلون قرار دستگـاه، از هدایت کننده های ساچمه ای  به نام گایدریل استفاده شده است که دقت و عمر آن را  بالا  می برد و بـاتوجه به قابلیت حرکت  شابلون قرار به  سمت بالا و پایین می توان  ورق های  عریض را  بدون باز کردن شابلون برشکاری نمود و نیز  می توان ازسیستم زاویه گرفتن شابلون قرار در صورت نیاز استفاده  نمود (که هنگام خرید بایستی سفارش داده شود.)

فیلرگیری دستگاه

بازی برش (فاصله دو تیغه نسبت به یکدیگر) باید به حدی تنظیم شود که برش بدون تغییر شکل و برآمدگی باشد و دستگاه گیوتین هیدرولیک 12 متری بتواند با راندمان بالائی کار کند.جهت تغییر فاصله تیغه ها ، پشت دستگاه دو راهنمای فیلرگیری تعبیه شده است که توسط اهرم روی آنها شش موقعیت ایجاد می شود.

تیغه

تیغه های دستگاه از جنس فولاد مرغوب با آبکاری و عملیات سنگ کاری مناسب بوده که دارای چهار لبه برش می باشند.

انتقال دهنده ساچمه ای گیوتین هیدرولیک 12 متری

وجود مجموعه انتقال دهنده ساچمه ای  روی میز جلو دستگاه، باعث حرکت روان ورق های سنگین حین عملیات برشکاری می شود.

گیوتین هیدرولیک 12 متری، مجهز به سیستم میز جلو برنده ورق Feeder

  • نور لیزر

با روشن شدن نـور قرمز رنگ  ، خط مستقیمی روی محــل برش می افتد که اپراتور  براحتی  محل بــرش را  تشخیص می دهد و بـا وجود آن نیازی به خط سایه و  نور مهتابی در پشت گیوتین نمی باشد.

  • كپسول گاز ازت

بنا به سفارش مشتري مي تـوان در سيستم هيدروليك از كپسول ازت استـفاده نمود كه در اين روش برگشـت فك متحرك با سرعت بالا انجام مي گيرد.